Erinevaid lelusid on tohutult palju ja selle õige valimine tundub esmapilgul väga keeruline. Tuleme teile appi ja teeme otsustamise lihtsamaks. Esmalt aga tunne iseennast.

Kui Sa oled üks nendest imelistest naistest, kes kogeb ainult kliitoriorgasme, siis oleks mõistlik vaadata midagi just selle piirkonna stimuleerimiseks. Siin on mõned näited:

LELO Sona/Sona Cruise

Helilained, mis Sona hellitavast huulikust väljuvad, pakuvad stimulatsiooni kogu kliitorile, mitte ainult silmaga nähtavale osale (lausa ⅓ meie kliitorist asub seespool!). Tänu sellele on orgasmid garanteeritud ja võimsamad kui eales varem.
Sona on ustav sõber, kes tuleb Sinuga meeleldi igale poole kaasa – ka vannimõnusid nautima. Kui tal jaks otsa saab, siis tuleb lihtsalt juhe seina lükata ja peagi on ta valmis Sinuga edasi mängima.
Nüüd saadaval ka täiustatud versioon LELO Sona2/Sona2 Cruise .

Womanizer Premium

Sarnaselt Sonadele on ka Womanizer taaslaetav ja veekindel. Erinevus peitub aga selles, et tema huulikust väljuvad lained on sedapuhku õhulained. Womanizer on sobilik ka väga tundlikele naistele, naudingust ei jää aga ilma ka vähem tundlikud naised, sest tugevusastmeid on sellel lelul lausa 12!
Saadaval ka biolagunev variant Womanizer Premium ECO.

Lelo Ora

Kui oled suur oraalseksi austaja, kuid partneriga ei ole võimalik mingil põhjusel nii palju aega koos veeta, siis on just Ora valmis teda asendama! Oral on 10 unikaalset vibreerimisprogrammi, mis on loodud Sinu kliitorit justkui limpsates masseerima.

Kui aga Sinu jaoks pakub suurimat rahuldust G-punkti hellitamine siis heida pilk siia:

PicoBong Moka

Moka lame ots on disainitud spetsiaalselt G-punkti eest hoolitsemiseks. Moka vajab töötamiseks patareisid aga ära lase sellel ennast heidutada – ta on sellest hoolimata veekindel ja väga tubli. Saad valida lausa 12 programmi vahelt endale sobivaima!

Lelo Mona Wave

Esimene tõusva ja langeva otsaga G-punkti vibraator. Mona oskab rahuldust pakkuda kümmet erinevat moodi ja on nii taibukas, et jätab meelde kuidas Sulle kõige rohkem meeldis. Mona liigutused flirdivad Sinu mõnupunktikesega ning tulemuseks on üks ilus kokteil naudinguid.

Fun Factory pulsaator

Fun Factory pulsaator leiab üles ja äratab ellu naise G-punkti. See mänguasi liigutab ennast ulakalt edasi-tagasi, justkui tuksudes, meenutades Sulle Sinu meeldivaimat vahekorda. Ja mis eriti mugav – seda saab kasutada hands-free.

Aina rohkem koguvad populaarsust “jänkukesed” ehk vibraatorid, mis pakuvad stimulatsiooni samaaegselt kliitorile ja G-punktile. Kui see tundub miski, mis võiks Sinule meelepärane olla, oled jõudnud õige lõiguni.

ft LONDON G-Rabbit

G-rabbit on niivõrd pehme ja mõnus, et seotud silmadega katsudes võiks arvata, et silitadki inimnahka. Olenemata sellest pehmusest on tema sisse peidetud 3 võimsat mootorit. Tänu konksukese moodi käepidemele on seda ka lihtne ja mugav kasutada. Kliitor jääb kahe hoolitseva kõrvakese meelevalda ning see saab lõppeda vaid suurejoonelise orgasmiga.

Lelo Ina Wave

Ina Wave’i kasutades tekib tunne nagu kallima hell käsi kannaks hoolt G-punkti eest samal ajal kui jänku kõrv mängib kliitoriga. Lisaks vibratsioonile liigutab lelu end kutsuvalt ette ja taha, olles Sinuga õrn ja hoolitsev. Sarnaselt Monale mäletab ka Ina sinu lemmikut programmi ja leiab kiiresti tee sinu südamesse.

Lelo Soraya

Soraya näeb välja justkui stiilne disainielement, mille võib kapile unustada ja keegi ei pruugi seda märgatagi. Lihtsalt öökapi kaunistuseks ei ole ta siiski mõeldud. Soraya sees on 2 vaikset, kuid väga töökat mootorit, mis viivad sind kõrgele naudingupilvele, kus ootavad Sind imelised hetked iseendaga.

Selles nimekirjas on esile toodud lelud, mis meie klientide silmad särama panevad. Milline neist on just Sinule õige ei saa öelda keegi peale Sinu enda. Parima valiku tegemiseks soovitame külastada Ulaka Kaunitari poodi, sest oma silm on kuningas ja oma käsi on kuninganna. Kui oled võtnud kätte mänguasja, mis paneb südame kiiremini põksuma ja millelt pilku lahti ei saa, siis võime Sind õnnitleda – oled leidnud selle õige!

Pea meeles:

  • Oluline on valida kvaliteetsest ja nahasõbralikust materjalist mänguasi.
  •  Enne ja peale igat kasutamist tuleb lelu pesta sooja vee ja intiimpesugeeliga.
  •  Kasuta ka antibakteriaalset spreid, mis puhastab lelu vahetult enne kasutamist.
  • Kasuta alati libestit.