September on peagi ukse ees ja meil on hea meel teatada, et

Ulaka Kaunitari G-punkti koolitus naistele tuleb taas ja seda juba 6. septembril kell 19.00!

Kuigi septembrit kutsutakse teadmistekuuks, võiks väita, et kõige enam teadmisi suherõõmude ja -murede kohta omandab meie kollektiiv hoopis suvekuudel, sest meil on siis meeletult palju toredaid koosviibimisi tüdrukuteõhtute ja sünnipäevade raames. Tihti alustame varastel hommikutundidel ja lõpetame pärast südaööd. Need, kes püüdsid selle suve kõige populaarsemaks kuupäevaks, 1. juuliks, meie juurde aega broneerida, teavad, et juba nädalaid varem olid meil kõik ajad broneeritud, saime pakkuda ainult kellaaegu hommikul enne kümmet ja seejärel alles peale südaööd. Kiire suvi tähendab meie jaoks palju uusi teadmisi, põnevaid tutvusi ja vallatuid ülestunnistusi ning paraku ikka ja jälle ja korduvalt müütide ja linnalegendide purustamist. Kuigi me peaks olema selle teemaga juba harjunud, siis endiselt paneb imestama, kui paljud naised tunnevad uhkust oma oskuste üle meest rahuldada, mis on ju iseenesest tore, aga samas väidavad kaljukindlalt, et naistel pole G-punkti.

Paljudel naistel on G-punkti koolituse osas omad hirmud ja tõekspidamised, aga me kinnitame, et need on alusetud. Seega võtame julguse kokku ja vaatame nüüd sellele kartustepuntrale pärani silmadega otsa.

1. Aga ma ei taha ennast alasti võtta!

G-punkti koolitus on teoreetiline loeng koos video- ja pildimaterjaliga, mitte keegi, ka mitte koolitaja, ennast alasti ei võta!

2. Aga kui keegi alasti ei ole, kas ma õpin piisavalt?

G-punkti koolitus on üles ehitatud nii, et selges eesti keeles ja arusaadava pildimaterjaliga edastatakse kogu info, et sa oleks õhtul kodus võimeline oma G-punkti katsuma ja isegi peeglist vaatama (juhul kui su vaagnapõhjalihased on piisavalt tugevad).

3. Aga kui mu lihased on nõrgad?

Koolitus puudutab väga põhjalikult vaagnapõhjalihaste teemat: miks ja millal need toonust kaotama hakkavad, miks neid lihaseid meil vaja on ja kuidas neid treenida (kolm erinevat moodust).

4. Kas koolitus toimub keset poodi?

Koolitus toimub Ulaka Kaunitari loenguruumis, Pärnu mnt 36, Tallinn, mis on hubaselt sisustatud ja asub kaupluse alumisel korrusel: veidi roosa ja padjavahune, nagu tüdrukutele meeldib.

5. Aga ma tean kindlalt, et mul pole G-punkti / see ei tööta!

G-punktist ja naise ejakulatsioonist räägitakse juba tuhandeid aastaid tagasi kirjutatud Kama Sutra tekstides, see-eest veel 1950ndatel leidus Ameerikas seksuolooge, kes väitsid, et naise tupp on surnud paik, mille kaudu pole ühtegi naudingut võimalik saada. Nüüd nende samade seksuoloogide järeltulijad kahtlevad G-punkti olemasolus, kuigi G-punkti on võimalik näha isegi peeglist!!! Keda sa eelistad uskuda?

6. Aga ejakulatsioon – see pole ju OK / on friikidele / on pissimine?

Naise ja mehe ejakulatsioon on võrdselt normaalsed nähtused, lihtsalt mehe ja naise ejakulatsioonivedelik on erineva koostisega. Kahjuks ei taha keegi naise ejakulatsioonist kõva häälega rääkida, sest see on ju hirmus tabu. Kui meie selle hirmuäratava sõna kõva häälega välja ütleme, siis vaadatakse meid ka tihti viltuse pilguga  või pööratakse pea ära. Ärme siis nimeta seda imelist kogemust nii tontliku nimega, olgu see siis koolitus naise G-punktist ja jumalikust purskkaevust.

7. Aga natuke häbi on, kuidas ma ikkagi tulen ja istun ja kuulan sellist teemat?

Aga see ei pane häbenema, et sa oled täiskasvanud naine ja sa ei tea, kuidas su keha töötab? Tegelikult me lubame sulle, et me räägime sellest teemast sama vabalt ja väikese huumoriga, nagu nt võileibade tegemisest. Ühtlasi kinnitame, et siiani pole keegi häbi pärast maa alla ega vaiba sisse vajunud, ka need, kes algul olid näost punased ja kelle käed tervitusjooki hoides natuke värisesid. Mõnusa meeleolu tagamiseks hoiame grupid kümne inimese piires.

8. Kas hoopis mehed ei peaks seda teemat õppima?

Meie arvame, et koolitada tuleb naisi. Koolitaja eesmärgiks ei ole kõikidele meestele rääkida, kuidas tema G-punkt toimib ja mismoodi seda hellitama peab. Meie peame oluliseks avada uks naudingute salaaeda, sinna sisenemine on iga paari isiklik asi. Koolitusel saab naine vajalikud teadmised, kuidas tema keha toimib, et ta saaks koos oma kallimaga minna kahe inimese vahelisele avastusretkele, mida juhib naine (kuidas sa aga juhid ekskursiooni, kui sa oled ise eksinud ja ei tea, kuhu minna?).

9. Aga äkki ma olen liiga vana?

Mei koolitustel käib erinevas vanuses inimesi, oma keha tundmaõppimiseks pole kunagi liiga hilja!

10. Kas ma saaksin üksi tulla?

Soovitame sul leida viis sõbrannat ehk siis kokku panna grupp kuuest inimesest ja siis saate tulla koolitusele privaatselt ja endale sobival ajal, gruppidele pakume soodustust ka! Kui teid on vähem kui kuus, siis võite ka privaatkoolituse tellida, aga peate kuue eest maksma.

Kohtumiseni mitte-piinlikul ja täiesti riided-seljas toimuval G-punkti ja jumaliku purskkaevu koolitusel 6. septembril kell 19.00 või teie grupile sobival ajal! Koha kindlustamiseks osta pilet eelmüügist Ulaka Kaunitari e-poest. Lisainfo ja piletid leiad siit.