Sekslelude maailm on põnev: mänguasju leidub erineva suuruse, kuju ja vibratsioonitugevusega; on mänguasju nii üksi nautimiseks kui ka neid, mis pakuvad rahuldust kallimaga koos kasutades. Täna annan mõned ideed, kuidas mänguasju omavahel kombineerides avastada uusi viise tippu jõudmiseks.

 

Je Joue MIO & Lelo NEA

Mio_Purple

Je Joue vibreeriv armurõngas on tuntud selle poolest, et pakub üheaegselt mõnu mõlemale partnerile. Lisame sellele aga siidise kliitoristimulaatori Nea ja avastame, et Mio poolt pakutavad naudingud mitte ainult ei mitmekesistu, vaid ka mitmekordistuvad. Kui meespartner kannab vahekorra ajal armurõngast, paigutades vibreeriva osa munandite taha, jõuavad intensiivsed armulained mõlema partnerini. Tõeline plahvatus saabub siis, Nea_deep_rose_pers2kui kombineerida armurõnga vibratsioonid Nea puudutusega. Tänu sellele, et Nea on väike, saab sellega anda lisastimulatsiooni nii mehele kui ka hellitada sellega vahekorra ajal naise kliitorit. Topelt-ekstaas mõlemale partnerile garanteeritud!

 

 

Ella lilla 2Lelo ELLA & Lelo ALIA

Lelo klassikaline kahtepidi kasutatav dildo Ella hakkab tegema ennenägematuid trikke, kui paaritada see mõne vibreeriva mänguasjaga, nt võimsa välise stimulaatori Aliaga.  Ellat on pikka aega kasutatud koos kliitoristimulaatoritega nii üksi kui partneriga vallatledes. Ellal on kaks erinevat kuid suurepärast otsa, mida võib kasvõi kordamööda kasutada, kuid Ellal pole mootorit. Siin on nipp, mille peale vaid vähesed tulevad. Tehtud 100% meditsiinilisest silikoonist, on Ella fantastiline vibratsioonijuht, seega järgmine kord, kui Ellaga mängid, aseta Alia_deep_rose_moodüks ots enda kliitorile või tuppe ja teise otsa vastu pane mõni vibreeriv stimulaator. Hetkega on ka Ellal elu sees ja sa hakkad koos temaga mõnust nurruma. Mjäu!

 

 

 

Adrien Lastic anaallelu & Lelo LIV2budies

Kui sul on kodus mõnus anaallelu Adrien Lastic (kui pole, leiad selle Ulaka Kaunitari poest Solarise keskuses)  ja soovid sellele veidi särtsu lisada, siis pista lelu otsas olevast rõngast läbi oma lemmikvibraator Liv2 ja sul on võlujõul täiesti uus lelu: vibreeriv anaalmänguasi. Kontrolli vibratsioonitugevust vibraatoriga ja naudi.LIV-2_packaging_plum

 

 

 

 

Vii oma mänguasjad kohtingule ja vaata, mida huvitavat neil on sulle pakkuda!