Kallid vallalised naised, tänase karantiiniaja esmaabiblogi pühendame teile.

Nagu sellest veel vähe, et uutele tutvustele on kriips peale tõmmatud ja suhtes olevad sõbrannad kurdavad, kui raske on oma kallimaga iga päev ninapidi koos olla (aitäh, et raputate soola haavale!), peab see juhtuma just kevadel, kui libiido kasvab ja ihu ja hing on valmis armunaudinguteks!

Tegelikult ka, mida selles olukorras teha:

1) öelda taktitundeliselt oma sõbrannadele, et selline jutt ei aita eriolukorra lõppemisele kaasa ja neil oleks enda huvides parem keskenduda millelegi heale

2) nautida seda, millest suhtes olevad sõbrannad puudust tunnevad: naudinguid ühele, ilma et peaksid kellegi teisega arvestama; luksuslikke kohtinguid iseendaga; taevalikke kehahooldusi

Millal veel, kui mitte vallalisena koduarestis olles, võiks teha kõike seda, mida sa varem teinud ei ole?! Küsi oma kehalt, mida see vajab praeguses kevadises libiidotõusu tippfaasis? Muidugi rahuldust!

Kuigi meie oleme tavapärasest ulakamad, siis oleme täiesti rahul sellega, kui sinu isiklik nauding tuleb virtuaalsest joogatunnist, gurmeetoidust või piimavannist. Küll aga oleme me teadlikud ka sellest, et orgasmid meie õnnehormoonide taseme seitsmendasse taevasse paiskavad, mistõttu julgeme väita, et enda keha eest hoolitsemine (ja seda seksuaalses mõttes), on äärmiselt hädavajalik.

Kohting iseendaga

Ettevalmistus

Ettevalmistuse faasis on oluline luua õige meeleolu ja oma keha kohtinguks ette valmistada. Kui sul on vann, kasuta seda luksust ja hüppa kuuma vette Head Over Heels feromoonidega vannivahuga, mis annab kehale märku, et miskit erutavat ootab ees. Pärast lõõgastavat vanni oled ära teeninud mõnusa massaaži ja naha niisutuse Provocatife kanepiõli ja feromoonidega kehakreemiga, mis muudab naha siidiseks ja on ka vananemisvastase toimega – super!

Seksikas pesu

Koduse kohtingu plussiks on see, et võid sellele ilmuda täiesti alasti. Siiski, kõik naised teavad, kui oluline on ilus aluspesu ja millise tunde see tekitab võrreldes päevinäinud ja erinevast komplektist pärit aluspükste ja rinnahoidjaga. Pesu, mis sinus erilise tunde tekitab, ei pea olema üldsegi paljastav ega avaustega (nagu tihti seksikaks peetakse), see võib olla lihtsalt veidi erilisem nt oma värvi, tegumoe või kasvõi disaineri nime poolest. Peaasi, et sa tunneksid ennast kauni ja ihaldusväärsena.

Naudingud

Õhtusöögisoovitusi me ei jaga, selleks on teised blogid (kuigi võiksime sulle pakkuda maitsestatud massaažiõlisid – aga see jäägu teiseks korraks). Küll aga on meil sulle filmisoovitus, kui sulle meeldivad head filmid. Ulakas Kaunitar on juba aastaid pakkunud naistele (kuidas seda nüüd öelda nii, et see hästi kõlaks) pornot (ei see on kole sõna), õigemini maitsekaid seksfilme, kus on nii sisu kui ka puhast seksi. Erika Lusti filmid on loodud spetsiaalselt naispublikule ja saladuskatte all võime öelda, et neid vaadates võid saada erakordseid ideid, mida tulevikus kellegagi koos proovida.

Stimuleerivad geelid

Võid juba filmi ajal hakata valmistuma lõpp-vaatuseks, paitades oma intiimpiirkonda mõne erutava geeliga. Neist hellatoimelisemad sisaldavad mentooli ja piparmünti mõnusalt kõditava tunde tekitamiseks (nt Viamax Sensitive Gel), tugevamad aga lubavad tupe lausa vibreerima panna, mõjudes nagu vedel vibraator (Intt vibreeriv geel).

Täiskasvanute mänguasjad

Selleks, et kohting oleks õnneliku lõpuga, on meil pakkuda mitmeid erutavaid kaaslasi. Kuna maitsed on erinevad, jätame valiku sinu teha:

1. Hands-free pulsaator

FunFactory G-punkti pulsaator on nagu päris, vaja vaid asetada õigesse kohta ja kogu töö teeb ära eriline Stronic tehnoloogia, mis imiteerib edasi-tagasi liikumist.

2. Vibepad vibreeriv istumisalus

Kahe mootori ja kahe kühmuga erutav istumisalus sobib asetamiseks igale pinnale, naudi magamistoas või köögis – oleneb, kuhu fantaasia sind juhatab.

3. Helilainetega stimulaator

Lelo lipulaev, Sonade perekond, teeb kiiret ja korralikku tööd ning seda tuppe sisenemata. Helilainetega kliitori ümbrust stimuleeriv imevidin mõjutab ka kliitori neid osi, mis asuvad sügavamal naise kehas. Tulemuseks on enneolematult kiire ja võimas orgasm – kahju, et meestel sellist funktsiooni ei ole!

4. Pisike, aga tubli, kliitorilelu

Kliitorilelud on nunnud ja väikesed mõnuvahendid, mis reeglina mahuvad peopessa ja pakuvad privaatset naudingut. Peamiselt kliitori hellitamiseks mõelduid tooteid saab olenevalt mudelist kasutada ka seespidiselt (Picobong Honi2).

5. Võimas jänkuvibraator

Kui keegi küsib meilt lelu, mis töötab korraga mitmel rindel ja on võimsamast võimsam, soovitame alati mõnda võimsat jänkuvibraatorit. Jänkude kõrvad on loodud hellitama kliitorit, samal ajal kui teine osa pakub täielikku naudingut tupes asuvatele orgasmipunktidele (nt FtLondon Grabbit Bioskin, Lelo Ina Wave, Picobong Kaya).

6. Iminapaga dildo

Teinekord võid sa tahta, et sekspartner võtaks veidi rahulikumalt ja ei vibreeriks, pulseeriks ega teeks muid imetrikke. Siis võiks sobida klassikaline iminapaga dildo, mille võid asetada lauale, põrandale või kasvõi seinale.

NB! Iga mänguasja juurde peaks kindlasti valima ka kvaliteetse libesti. Kuidas libestit valida, loe meie blogist.

Koolitused

Ulakal Kaunitaril on ka hulgaliselt koolitusi, mis on hetkel kolinud meie butiigist veebi. Kodus õppimise plussiks on see, et saad kohe pärast teoreetilist loengut õpitud nippe enda peal praktikas katsetada ja oma keha tundma õppida. Nii oled täiuslikult valmistunud päevaks, mil prints valgel hobusel su ellu ratsutab, kuigi usume, et sul on nüüd nii palju nauditavat tegevust, et mõnda aega sa printsidest puudust ei pruugi tundagi.

Kasuta oma aega targalt, õpi uusi trikke, katseta piire, unusta valehäbi ja luba endal kogeda imelisi naudinguid!