Novembrikuu on pühendatud meestele, sest sellel kuul on nii isadepäev, kui ka meestepäev. Lisaks on Eestis vaprate meeste seltskond algatanud vinge liikumise Pikema Sõpruse Päev, mille raames kutsuvad nad mehi koos sõpradega veetma päeva novembris, mil läbitakse üheskoos tervisekontroll ja veedetakse terve päev oma sõprade seltsis. See on meeste koosoldud aeg, et tähistada oma sõprust, head tervist ja üheskoos pikendada tervelt elatud aastaid.

Ulakas Kaunitar jumaldab vingeid mehi, kes hoolivad oma tervisest ning heaolust. Siinkohal paneme kokku väikese valiku tooteid, mis toetavad meeste seksuaalset võimekust ning seeläbi ka üldist tervist ning heaolu.

Krachai tee

See on võlujook meestele. Krachai suurendab verevarustust, toetab spermatogeneesi, tõstab libiidot, annab elujõudu, toetab mehisust ja pikendab erektsiooni. Sidrunhein alandab palavikku, leevendab valu, tugevdab immuunsüsteemi, aitab unetuse puhul, sobib keha puhastamiseks toksiinidest jpm. Kirsiks tordil alandab tee vererõhku.
Loe teest veelgi lähemalt SIIT.

Viamax Maximizer Plus

See on toidulisand kapslite kujul, mis täiendab meeste energiat ja toetab ka vereringet, et olla oma mängus tasemel. Lisa energia ja võimekus mehe tervise heaks.

 

Sensuva ON Power Gel ja Viamax Maximum Gel

Geelid parandavad meeste peenise verevarustust, mis muudavad varustuse veelgi jäigemaks, kestvamaks ning lisavad ka tundlikust. See on väike ekstra, et kogeda veelgi sügavamaid naudinguid.

Sensuva Sex Drive

Kreem on mõeldud meestele, kelle libiido on hetkel madalseisus. Kreem tõstab mehe seksiisu, et olla jälle energiat ning tahtmist täis. Kreemi määritakse iga päev kehale, kus nahk on õrnem ning veresooned lähemal (nt reie siseküljed, alakõht, käe siseküljed).

Sensuva Hero feromoonidega kehasprei

Meeldiva mehise lõhnaga kehasprei sisaldab feromoone, mis tõstavad libiidot ning teevad su vastupandamatuks. Kasuta peale pesemist ning pihusta kogu oma imelisele kehale, et feromoonid saaksid imenduda vereringesse ja teha sinust vastupandamatu armatseja.

Myhixel mõnu- ja treeninguvahend

Meeste vaagnapõhjalihaste treenimiseks mõeldud innovatiivne aparaat, mis aitab tõsta iga mehe seksuaalset võimekust ning kontrollida ejakuleerimist. Mõnu ja treening käsikäes õpetab Myhixeli äpp ja aparaat sind oma keha tundma ning olema juhtpuldis igas olukorras.

Yes for LOV naudinguid pikendav sprei

Pleasure Prolonging Formula sprei pakub meestele pikemat kestvust tundlikust kaotamata. Võid olla oma kaaslase jaoks vastupidav rüütel kogu öö.

Aneros anaallelu

Parim meeste eesnäärme massaaživahend, mida saad kasutada vahekorra ajal või soolomängus.

Tenga Spinner mõnuvahend

Lingam massaažiks mõeldud mõnuvahend, mis pakub imelist naudingut. Vedru Spinneri sees annab ekstra tihke ning imeva tunde. Selle tootega saab naine mehele pakkuda lingam massaaži ning mees võib kasutada lelu ka üksi olles.

Olge terved me vaprad rüütlid!